חטיבת הביטחון 2021 : חדשנות, המשכיות ומחויבות     

חטיבת הביטחון פתחה את שנת 2021 בתנופה גדולה עם מגוון פתרונות חדשים ועם עשייה דינמית שממצבת אותה כחברה מובילה בתחום הגילוי אש בישראל.

על אף האתגרים בעקבות מגפת הקורונה והאתגרים בימי המלחמה, חטיבת הביטחון פעלה בנחישות ונערכה כיאות למתן מענה לכל צרכי השוק .

שיתוף הפעולה עם חברת  TELETEK  לצד עבודה טובה עם מתקינים מקצועיים הוביל לביצוע פרויקטים גדולים ומובילים בתחום הגילוי אש, תוך מענה מדויק ומותאם לדרישות מחמירות עם אתגרים לא מעטים. שמירה על רמת השירות והתמיכה אשר מאפיינות את חטיבת הביטחון כבר שנים רבות מעניקה לשותפיה העסקיים בית מקצועי, אמיתי וחם.

מהי הבשורה ב TELETEK  ?

חטיבת הביטחון בקשר רציף וקבוע עם חברת TELETEK  ומעדכנת אותה בכל הדרישות אשר היא נתקלת בהם במהלך הליווי המקצועי שהיא מעניקה ללקוחות שלה. במקביל חברת TELETEK  מעדכנת את חטיבת הביטחון בהרחבת סל המוצרים שלה ופועלת למתן פתרונות חדשים.

המערכת מבוססת על מוצרים ידידותיים לסביבה בדגש על ” מערכת ירוקה”.

ב 08.07.21 נערך כנס גילוי אש ועשן באולמי סטוקו היוקרתיים תל אביב

הכנס המושקע  נערך באולמי Stuko היוקרתיים בתל אביב, בכנס השתתפו כמאה יועצים, מתקינים ואינטגרטורים מהמובילים  בתחום  מערכות גילוי אש. בכנס הוצגה מערכת גילוי אש SIMPO  בעלת מוניטין גבוהה אשר צברה תאוצה בשנים האחרונות. הוסבר על יתרונות המערכת הפתוחה שמקנה גמישות מרבית, כאשר הרעיון המנחה שלנו הוא מערכת קלה ופשוטה לתפעול ומאידך בעלת יכולת אופטימיזציה והתאמות לפתרונות בהתאם לצרכים והדרישות הייחודיות למגזרי הפעילות השונים בענף הגילוי האש. בפתיחת הכנס הציג ארז בוגנים, מנכ”ל סינאל את סל הפתרונות המשווקים ע”י החברה וסיפר על הניסיון רב השנים ביישום והטמעת מערכות בפרויקטים גדולים בארץ.מר פרננדו בורסוק מנהל מוצר בתחום הגילוי אש הציג את מערכת גילוי האש, מערכות שחרור עשן ומערכות כריזה ואת הפתרונות והיתרונות אותם מציעה החברה בתחום גילוי האש. מנהל   המכירות העולמי של חברת טלטק  : Mr Boyan Dimitrov , סקר את התפיסה השיווקית של  חברת TELETK   ין את שיתוף הפעולה הפורה בין החברות ואת הצלחת מוצרי TELETEK  בישראל. כמו כן במסגרת הרצאתו  הציג את מפת הדרכים הטכנולוגית של החברה ואת הפיתוחים החדשים  שעתידים  להשתחרר ברבעונים הבאים – ההרצאה נערכה באמצעות מערכת- Video conference .חברת TELETEK  הינה חברה בינלאומית גדולה ומקצועית וקשובה ופתוחה לבצע  כל שינוי והצעות חדשות באופן המקצועי ביותר.מר ליאור בוחבוט, מנהל מחלקת שיווק ומכירות הציג פרויקטים גדולים אשר בוצעו בשנה האחרונה ושיבח את המתקינים המקצוענים המלווים את החברה מזה שנים רבות.ליאור הדגיש את נושא ההדרכות המקצועיות אשר החברה מקיימת מידי שבוע אצל המפיצים המורשים ובמשרדי החברה ואת הליווי המקצועי והאישי שניתן על ידי הצוות המקצועי של מחלקת גילוי אש מתחילת הפרויקט ועד לשלב המסירה.

איך מגיב השוק למערכת TELETEK  ?

בתחילת דרכינו נתקלה חטיבת הביטחון בלא מעט חששות של מתקינים וכל אחד רצה לראות את המערכת עובדת בשטח אך בזכות צוות גילוי האש והמכירות לצד שותפים עסקיים אשר האמינו בחטיבת הביטחון ומלווים אותה שנים רבות , הצליחה החברה  להוכיח מעבר לכל ספק כי המערכת אמינה, מקצועית וקלה לתפעול ועומדת בכל האתגרים הנדרשים.

כיום ניתן להתרשם מהמערכות המותקנות בפרויקטים גדולים ברחבי הארץ כגון : מפעלים , אוניברסיטאות, מרכזי קניות, בתי ספר, בניני מגורים ועוד..

בנוסף חטיבת הביטחון עורכת הדרכות קבועות בפריסה ארצית אצל המפיצים המורשים ובמשרדי חטיבת הביטחון באור יהודה ובכיתת הדרכה במשרדים הראשיים של סינאל ביוקנעם. ההדרכות ניתנות לכל העוסקים בתחום ללא תשלום וללא התניות .

בנוסף חטיבת הביטחון מעניקה ליווי מקצועי למתקינים בהתקנה הראשונה שלהם ובבדיקת מכון התקנים .

חשוב לנו להדגיש את הנוכחות שלנו במהלך כל מהלך הפרויקט, עד למסירה בפועל.

באילו תחומים נוספים חטיבת הביטחון תתמקד השנה ?

השנה רקמנו שיתוף פעולה פורה עם יצרן של מערכות כריזה ומערכות שחרור עשן, אשר מהווים חלק בלתי נפרד מהפתרונות  שלנו בתחום הגילוי אש .

כל המערכות עומדות בתקנים הנדרשים של מכון התקנים.

בנוסף הרחבנו את האפשרויות של הלקוח, כך שבמידה וקיימת דרישה למערכת בצבע או לחילופין גודל מסוים, יש בידנו את הפתרונות הנדרשים גם לכך, כדוגמא רכזות כריזה בצבע שחור ואדום בנוסף לסטנדרט הרגיל.

תחום נוסף הינו תחום האינטרקום אשר אנחנו פועלים בו בשנים האחרונות

גם בתחום האינטרקום חטיבת הביטחון מובילה, תוך כדי מתן פתרונות טכנולוגיים הנותנים מענה רחב יותר ממה שקיים כיום בשוק הישראלי.

בשילוב עם מערכות גילוי האש ניתן להתרשם מאינטרקום אזור מחסה מבית DAHUA העולמית.

פנל אינטרקום ייעודי לאזור מחסה כולל מצלמה + 2 לחצני חירום אדום וירוק, מחובר למרכזיית אינטרקום ייעודית/ עמדת שומר שולחנית.

המוצר מתאים לבתי ספר, בנקים, פארקי תעשייה, דירות, בנייני משרדים ועוד.

מאפינים עיקריים:

מרכזיה לאינטרקום / עמדת שומר  

קלה לתפעול, אין צורך להתקין, טווח זווית העמדה על שולחן 0-45°

מאפיינים עיקריים:

הספקים המרכזיים שלנו בתחום האינטרקום הינם: DAHUA, FERMAX, TRIO. אותם אנחנו מייצגים שנים רבות באופן בלעדי בישראל. רק בשנה האחרונה נאלצנו להחליף את קטלוג המוצרים שלנו לטובת מוצרים חדשניים יותר עם יכולות רחבות יותר.

חטיבת הביטחון מעניקה את כל סוגי הפתרונות בתחום האינטרקום החל מבתים פרטיים, בניני מגורים, משרדים ממשלתיים, מבנים ציבוריים, מרכזי קניות, משרדי הייטק ועוד…

תחום האינטרקום נותן מענה ופתרונות מגוונים הכולל בתוכו : מערכות IP חדשות ומתקדמות, מערכות 2 גידים (IP ) – המאפשרות התחברות IP על תשתיות ישנות כדוגמת פרויקטים של תמ”א, משרדים עם תשתיות אנלוגיות ועוד… . מגוון האופציות כוללות בתוכן פנלים משולבים עם מצלמה, מקודד וקורא קרבה כולל חיבור SIP למרכזיות שונות, תקשורת דו כיוונית, חיבורים לאפליקציה בבתים פרטיים ללא צורך במוניטור פנימי.

בנוסף פנלים לבחירה בהתאמה אישית ובהתאם לכל דרישה, הלקוח בעצם בוחר ממה יהיה מורכב הפנל שלו, בהתאם לדרישות הארגון.

בנוסף גם בתחום האינטרקום מעניקה חטיבת הביטחון ללקוחותיה הדרכות בפריסה ארצית ובסניפים השונים.

תחום בקרת מעברי אדם :

חטיבת הביטחון בשיתוף OZAK נותנת את המענה האיכותי בתחום מעברי אדם אשר התפתח מאוד לאחרונה וניתן לראות ולהתרשם כיום ממגוון פרויקטים בהם סיפקה חטיבת הביטחון מערכות מעברי אדם כגון: ביטוח לאומי, מס הכנסה, רשות האוכלוסין, בתי משפט, תעשייה אווירית, מרכזי ביג, אצטדיונים, היכלי פיס, מכללות בין תחומיות, קריית הממשלה, משרד הרווחה ועוד.. כפי שניתן להתרשם באתר החברה ובגיליון הקודם.

חטיבת הביטחון מספקת את מלוא הפתרון החל מאפיון בשטח, הובלה והתקנה של המוצר ע”י מתקין מורשה ומקצועי. לאחרונה הסתיימו פרויקטים כגון: פרויקט נוסף בעריית ראשון לציון, משרדי תאגיד השידור כאן, חברת אוריאן- המשרדים החדשים במודיעין.

כמו כן ישנה האפשרות להתממשק למוצרי האינטרקום ובקרות הכניסה ולתת מענה רחב יותר במידת הצורך.

על אף סל המוצרים הרחב של חברת OZAK, החברה נכונה תמיד להיות קשובה לצרכי הלקוח ולסייע במידת הצורך, אף מתאפשרת הזמנה מיוחדת שאינה כלולה בסל המוצרים הרחב.

אינטרקום DAHUA עם אפשרות אינטגרציה למעבר מהיר OZAK

במשרדי החברה בחטיבת הביטחון ניתן להתרשם מפנל אינטרקום של חברת DAHUA עם זיהוי פנים המתממשק למעבר המהיר וכאשר האדם מזוהה ע”י הפנל, המעבר המהיר מבצע פתיחה של הדלת.

7407541 – פנל IP + מצלמה + מקודד + קורא קרבה + דפדפן LCD לחיוג ישיר + טביעת אצבע + זיהוי פנים, מתחבר למעבר מהיר ועל ידי זיהוי הפנים פותח את הדלת.דגם יצרן: VTO-7541.

7406531- פנל IP + מצלמה + מקודד + קורא קרבה + דפדפן LCD לחיוג ישיר + זיהוי פנים, מתחבר למעבר מהיר ועל ידי זיהוי הפנים פותח את הדלת.

דגם יצרן: VTO-6531.

___________________________________________________________________________

סיפורי לקוח – המתקינים שלנו 

דיפנדר – שרון מרסינו 

חברת דיפנדר מערכות הוקמה במהלך שנת 2009 כעסק התומך ונותן שרות מקצועי, טכני ומוביל בתחום התקנת מערכות מתח נמוך, גילוי עשן ואספקת ציוד היקפי למערכות כיבוי אש, מערכות כריזה, מצלמות אבטחה, תשתיות רשת, מערכות אזעקה, אינטרקום לבתים פרטיים ובתי מגורים .

החברה הינה לקוחה ותיקה של חטיבת הביטחון מקבוצת סינאל.

חברת דיפנדר קיבלה החלטה חכמה לרכוש מערכות גילוי אש מבית TELETEK אשר מהוות ביטחון לשקט נפשי עבור לקוחותיו.

המערכות הותקנו במגוון פרויקטים כגון : מעבדת דבורים- מכון וולקני,בנייני מגורים ר”ג / ת”א / הרצליה/ ראשון לציון.

רשת סופרמרקטים – “שווה”.

 בנייני מגורים – רמת גן :

פרויקט מיוחד במינו אשר כלל מערכת גילוי אש סימפו -טלטק כולל כיבוי ואינטגרציה מלאה למערכות כריזה, מפוחי עשן.

בבניין זה הותקנה גם מערכת אינטרקום FERMAX הכוללת מוניטורים ושפופרת ב 38 דירות.

 


מכון וולקני ראשון לציון

פרויקט מאתגר במעבדות דבורים במכון הוולקני בראשון לציון.

בוצעה התקנה של מערכת גילוי אש SIMPO TELETEK , גלאי עשן, לוחות משנה, לחצנים, כולל כיבויים בלוחות חשמל.

הציוד הותקן עם תשתיות תת קרקעיות בין המבנים ( כ 100 מטר בין מבנה למבנה )

הותקנו לוחות משנה בכל המבנים לצורך שליטה מלאה על כל המתרחש במכון. התקנה מאתגרת עם דרישות מיוחדות של הלקוח.

הפרויקט בוצע ונמסר בהצלחה לאחר בדיקת מכון התקנים הישראלי לפי תקן 1220.

______________________________________________

חברת רויאלנט הוקמה בשנת 2013 ונמנית עם החברות המובילות בתחום המתח הנמוך. החברה עוסקת בשיווק והתקנה של כל סוגי המערכות בתחום ובעלת יכולות גבוהות לביצוע פרויקטים גדולים הכוללים התקנת מערכות, מתן שירות ואספקת ציוד.

החברה מתמחה בהתקנת מערכות גילוי אש / כיבוי אש, אינטרקום, בית חכם, מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה, מערכות אודיו/ וידאו.

פרויקט :כרמי בסט כרמיאל: 7 בניינים מדורגים
יזם: קבוצת בסט
קבלן חשמל – חשמל כמון
קבלן ביצוע –רויאלנט
התקנת מערכת גילוי אש TELETEK Simpo תוצרת בולגריה
כולל בדיקות 1220 חלק 3 – גילוי אש, חלק ההתראות בדיקת 1596
מערכת ספרינקלרים, מעבדה מורשת מכון התקנים .
אינטרקום FERMAX תוצרת ספרד משווק ע”י חברת סינאל
כולל מסך 7″ בכניסה לדירה ושפופרת בחדר שינה.

____________________________________________________________________

חברת מ.א מערכות נוסדה בשנת 2015, החברה עוסקת במתן שירות והתקנה לכל המערכות בתחום המתח הנמוך, כאשר מרכז הפעילות של החברה מתמקד בתחום הגילוי אש.

החברה מקצועית ושמה דגש על שירות אישי, מהיר ומענה לצרכי הלקוח.

חברת מ.א קיבלה החלטה חכמה לרכוש מערכות גילוי אש מבית TELETEK אשר מהוות ביטחון לשקט נפשי עבור לקוחותיהם .

המערכות הותקנו במגוון פרויקטים כגון : חברת ההיטק אורבן פליס בירושליים, אולם אירועים שמים פתוחים ועוד

משרדי אורבן פליס, ירושלים

משרדי אורבן פלייס בירושלים משמשים אולם אירוח בצורת מרחב פתוח – OPEN SPACE לחברות הייטק מתחילות ולמפתחי טכנולוגיות.

במשרדים בוצעה התקנה מלאה של מערכת SIMPO TELETEK העומדת בכל התקנים המחמירים של מכון התקנים, כיבוי אש ויועץ הבטיחות האחראי על המתחם.

___________________________________________________________________

שמיים פתוחים – אולם אירועים

גן האירועים היוקרתי החדש אשר נפתח בלוד.

במתחם הותקנה מערכת גילוי אש מבית SIMPO TELETEK, אשר נותנת כיסוי מלא למתחם ועומדת בדרישות כל התקנים המחמירים של מכון התקנים, כיבוי אש ויועץ הבטיחות של המקום.

בנוסף המערכת עברה אינטגרציה מלאה.

___________________________________________________________________________

חטיבת הביטחון מקבוצת סינאל – איתך לאורך כל הדרך …

למידע נוסף ניתן לפנות אלינו :

ליאור, מנהל מחלקת מכירות: 052-5940565

יעקב: 052-2243294 קובי: 052-2243294

להרשמה לימי הדרכה בנושא אינטרקום / גילוי אש 03-7354000

צור קשר

באחת מן הדרכים

הבאות:

תמיכה טכנית

חדשות ועדכונים

אודות

אנטקו לשעבר-חטיבת הביטחון מקבוצת סינאל 
משה אביב 6, אור יהודה
טלפון: 03-7354000
פקס: 03-6346366
info@anteco.co.il

לפגישת ייעוץ